Zimní příprava mladších žaček

Napsal Vojtěch Beneš před jedním rokem v kategorii Mladší žačky.

O víkendu 12.-13.11. zahájily mladší žačky zimní turnajovou přípravu. Jako smíšené družstvo A+B si zahrály proti jihomoravským soupeřkám na turnaji v Brně. S jedinou porážkou o branku s Ostopovicemi A a 3 výhrami nad Humpolcem, Olbramovicemi a Vracovem obsadily holky 4. místo s krásným skóre 25:9.

Hodnocení utkání starších žaček podzim 2022/2023

Napsal Vojtěch Beneš před jedním rokem v kategorii Starší žačky.

11.9.2022 Svinov – Pustějov 25:12 (14:6)

První domácí utkání bylo jasně v naší režii, soupeř byl mladší a celkově jsme byli lepší. V útoku jsme hráli na 3 útočnice a velmi dobře starší holky doplňovala Verča Schwarzerová, Všechny útočnice si zastřílely a branky poměrně rozdělily. Pozorná obrana toho soupeři moc nedovolila.

18.9.2022 Kokory – Svinov 13:17 (7:9)

První venkovní výjezd se nám povedl. Hlavně obrana s brankářkou Katkou držely střelkyně Kokor daleko od branky a moc jim toho nedovolily. V útoku nám tentokrát pomohla i Kája z mladších žaček a ihned po svém příchodu na hřiště dala 2 krásné branky a tím jsme získali mírný náskok na soupeře. Na začátku druhé půle jsme soupeře zaskočili 5 rychlými brankami a do konce utkání již náskok udržovali. V závěru utkání se na hřišti objevily i Domča a Alča z mladších žaček. Elen v útoku měla 50%úspěšnost střelby.

24.9.2022 Svinov – Studénka ,,A“ 25:30 (13:12)

Nemoc, nemoc, nemoc-Elen proti Studénce. Bez brankářky a dvou útočnic. V brance nastoupila malá Domča, která s odvahou vydržela téměř celé utkání v brance a čelila 2 střelkyním soupeře. S několika zákroky v prvním poločase i držela soupeřky na dostřel. V útoku se naopak Elen bila sama s celou obranou soupeře. Toto vydržela 2/3 utkání pak se i na ní projevilo, že prošla virózou a v závěru došly i jí síly. Musím opět pochválit malou Káju a Verču když 3 obránkyně honily Elen, tak se jim zvolných pozic dařilo proměňovat střelecké šance, V závěru se prosadila i Míša. I tak Elen s 16 brankama v utkání dominovala.

1.10.2022 Chropyně – Svinov 11:8 (6:6)

Po většinu utkání vyrovnaná hra. Velni dobré utkání z obou stran, bohužel v závěru nám došly opět síly po nemoci. Střelecky se neprosadila Bára a jejich pár branek nám v závěru chybělo. V obraně jsme nezachytili pár míčů, které jsme měli na ruce a nejistota v některých chvílích dovolila soupeřkám střílet z volných pozic.

8.10.2022 Svinov – Studénka ,,B“ 16:10 (10:4)

Od počátku jasné utkání soupeře jsme přehrávali. Ve druhém poločase jsme nechali hrát mladší holky jak v obraně, tak v útoku. V útoku opět chyběla Bára, takže střelecky se opět prosazovaly mladší děvčata.

15.10.2022 Stará Ves – Svinov 10:19 (5:10)

 Utkání mělo být utkáním o 2 místo v tabulce. Od začátku utkání jsme dominovali na všech pozicích. Musím holky pochválit, že v utkání makaly a nic nevypustily. Odměnou jim je výsledek utkání. Nebýt několika ztracených míčů při vynášení tak z naší strany by nemělo chybu. Drželi jsme se nácviku z pátečního tréninku a pokud jsme rychle přihrávali, tak jsme stříleli z volných pozic. Výtečný výkon od všech hráček.

Trenér Beneš Milan

Závěrečné podzimní dvojkolo

Napsal Vojtěch Beneš před dvěma roky v kategorii Muži.

Utkání s vedoucí družstvem soutěže bylo velmi vyrovnané o čemž svědčí jak poločasový, tak konečný výsledek. K vidění byla  velmi kvalitní házená s vysokým nasazením na obou stranách. V prvním poločase jsme udělali více technických a většinou dotahovali těsný náskok soupeře. Na začátku druhého poločasu jsem šli do 3 brankového trháku a role se otočily, když soupeř musel stále dotahovat náš náskok. O konečné remíze nakonec rozhodl gól soupeře z trestného hodu po ukončení řádné hrací doby.   
 
TJ Sokol Svinov – TJ Sokol Tymákov 19:19 (9:9)
---
 
V tomto utkání jsme měli velmi dobrý nástup do utkání a po 12 minutách vedli 7:1. Poté však naši hráči polevili ve všech řadách a soupeř pomalu, ale neustále snižoval náš náskok. Na konci poločasu to již byla z naší strany křeč a soupeř dokázal poločasový stav překlopit na svou stranu. Po přestávce přišel na hřiště jiný tým a postupně jsem si vybudovali 3–4 brankový náskok, který jsme si již tentokrát pohlídali.
 
Oběma soupeřům děkujeme za kvalitní utkání. Oba zápasy odřídil p. Jiří Maiwalder  
 
TJ Sokol Svinov – TJ Sokol Kyšice 23:19 (11:12)
 
Sestava: Honza Š., Mirek, Honza S., Jakub, Michal, Ondra, Vláďa, Radim, Tomáš, Marek, David, Matyáš

Domácí vítězství nad loňským vícemistrem z Krčína

Napsal Vojtěch Beneš před dvěma roky v kategorii Muži.

Toto utkání jak výsledek napovídá bylo velmi útočně laděné. V prvním poločase jsme byli lepším týmem a dokázali své šance pravidelně proměňovat. Takto tomu bylo až do stavu 21:16. Poté jsme bohužel vypadli z tempa, soupeř toho dokázal využit a srovnal na 22:22. Poté naší útočníci zlepšili střelbu a nakonec jsme vybojovali velmi cenné dva body. Soupeři děkujeme za předvedený výkon. Utkání odřídil p. Aleš Václavík
 
TJ Sokol Svinov – TJ Sokol Krčín  28:26 (15:11)
 
Sestava: Honza Š., Mirek, Honza S., Jakub, Michal, Ondra, Vláďa, Radim, Tomáš, Marek, David, Vojta

Domácí vítězství nad Dobruškou

Napsal Vojtěch Beneš před dvěma roky v kategorii Muži.

Domácí vítězství nad Dobruškou

V 6. kole soutěžní sezóny jsem přivítali družstvo z Dobrušky. První poločas byl do 20 minuty z naší strany herně rozháraný a  zaslouženě jsme prohrávali 5:7. Poté však obrana v čele s brankářem „zavřeli bránu“, útočníci zrychlili pohyb a zlepšili střelbu a do šaten jsme šli s náskokem tří branek (10:7). Ve druhém poločase se  hosté pokoušeli o zvrat, ale naše družstvo drama nepřipustilo, neustále jsme si udržovali náskok 4–5 branek a utkání jsme dovedli do vítězného konce. Soupeři děkujeme za předvedený výkon. Utkání odřídil p. Tomáš Sýkora.
 
TJ Sokol Svinov – TJ Sokol Dobruška 19:13 (10:7)
 
Sestava: Honza Š., Mirek, Honza S., Samuel, Michal, Ondra, Vláďa, Radim, Tomáš, Marek, David
 

Celý článek

Praha vyloupila Ostravu

Napsal Jakub Wnetrzak před dvěma roky v kategorii Muži.

Praha vyloupila Ostravu

V 5. kole soutěžní sezóny jsem přivítali družstvo z Čakovic. V prvním poločase jsme tahali za kratší konec a nedokázali najít recept na pohyblivé útočníky hostí. Ve 20. minutě jsme prohrávali už 6:10. Po oddechovém času se hra obrany podstatně zlepšila, ale přesto jsme první poločas prohráli rozdílem 3 branek. Ve druhém poločase již obrana pracovala daleko lépe, ale vždy, když jsme měli příležitost se přiblížit na rozdíl jedné branky, tak nás zradila střelba ve vyložených pozicích. Snížení na 17:18 přišlo až v poslední minutě, ale to již bylo pozdě a soupeř si vítězství už pohlídal. Soupeři děkujeme za předvedený výkon. Utkání odřídil p. Miloň Ziegler.

TJ Sokol Svinov – TJ Avia Čakovice 17:18 (9:12)

Sestava: Honza Š., Mirek, Honza S., Samuel, Michal, Ondra, Vláďa, Adam, Radim, Tomáš, Marek, Matyáš, David

Víkend 10.-11.9 byl pro může bez bodu

Napsal Jakub Wnetrzak před dvěma roky v kategorii Muži.

Víkend 10.-11.9 byl pro může bez bodu

TJ Nýřany – TJ Sokol Svinov 21:12 (10:4)
TJ Sokol Nezvěstice – TJ Sokol Svinov 18:14 (10:5)

Ve značně okleštěné sestavě jsme odjížděli na Plzeňsko odehrát 3. a 4. kolo I. ligy mužů.
V sobotu se nám utkání vůbec nepovedlo a od prvních minut bylo jasno o vítězi utkání. Ve druhém utkání jsme měli daleko lepší vstup do utkání a ve 20. minutě prohrávali v poměru 6:5. Poté jsme však do konce prvního poločasu nedokázali vstřelit soupeři branku, což nakonec rozhodlo o vítězství domácích. Ve druhém poločase jsme totiž přeskupili řady a náraz jsme byli v utkání lepším družstvem. Bohužel na méně než 2 branky jsme se soupeři nedokázali přiblížit. Pochvala chlapům za výkon ve druhém poločase. Soupeřům děkujeme za předvedené výkony. Utkání odřídili pánové Adámek a Hejl

Sestava: Honza Š., Mirek, Samuel, Ondra, Vláďa, Adam, Radim, Marek, Matyáš

Náročný víkend 17.-18.9. pro mladší žáky „A“

Napsal Jakub Wnetrzak před dvěma roky v kategorii Mladší žáci.

Náročný víkend 17.-18.9. pro mladší žáky „A“

V sobotu 17.9. na domácím hřišti mladší žáci Svinov „A“ začali zápasem proti týmu z Nelešovic.
Klukům se tento zápas velmi povedl. Na co šáhli, to jim vyšlo a porazili soupeře vysoko 22:0.
Po tomto zápase nastoupilo družstvo Svinov „B“ proti soupeři ze Studénky.
Po bojovném výkonu obou týmů v poločase vyhrávalo družstvo Studénky 6:7.
Nakonci zápasu jsme byli šťastnější my a Svinov „B“ zaslouženě vyhrál 12:11.

V neděli 18.9. za chladného, podzimního počasí Svinov „A“ vyrazil na zápas do Studénky.
Jelikož kluci z týmu Svinov „B“ porazili Studénku, Svinov „A“ byl rovněž odhodlaný vyhrát.
Zápas na venkovním hřišti je vždy náročnější, navíc tým Studénky byl doplněn o šikovného útočníka,
který se nezúčastnil sobotního zápasu a naší obraně dělal veliké problémy.
I přes všechny tyto věci, kluci zápas zvládli a odvezli si výhru 8:12.

Moravský duel skončil vítězstvím Svinova

Napsal Vojtěch Beneš před dvěma roky v kategorii Muži.

Moravský duel skončil vítězstvím Svinova

TJ Sokol Svinov – SK Studénka 22:15 (11:9)
 
Ve druhém utkání nové sezóny jsem přivítali družstvo z nedaleké Studénky. Obě dvě družstva v 1.kole dokázaly své zápasy vyhrát o branku, a tudíž byla očekávána kvalitní házenkářská podívaná. Před početným publikem byl první poločas vyrovnaný a skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Až na konci poločasu jsme získali dvoubrankový náskok (11:9). Druhý poločas jsme již byli lepším družstvem, zvýšili své vedení na 4–5 branek a zápas jsme nakonec dovedli v poklidu do vítězného konce. Soupeři děkujeme za předvedený výkon. Utkání odřídil p. Miloň Ziegler.
 
Sestava: Honza Š., Mirek, Honza S., Samuel, Michal, Ondra, Vláďa, Radim, Tomáš, Marek, Matyáš
 

Celý článek

Hodnocení zápasu I.ligy mužů v Podlázkách 28.8.2022

Napsal Jakub Wnetrzak před dvěma roky v kategorii .

Hodnocení zápasu I.ligy mužů v Podlázkách 28.8.2022

K prvnímu utkání nové sezóny jsme zajížděli do Podlázek u Mladé Boleslavi. V prvním poločase jsem byli lepším týmem a zaslouženě jej vyhráli v poměru 11:8. Začátek druhého poločasu jsme však zaspali a v 6.minutě domácí dokázali vyrovnat. Poté jsme však zpřesnili hru ve všech řadách a neustále jsme byli ve vedení o 1–2 branky. Bohužel naši hráči neudrželi své emoce a vlastní nedisciplinovaností jsme si utkání notně zkomplikovali. Závěr utkání jsme však zvládli na jedničku a dle mého názoru jsme si zaslouženě odvezli domů dva body.

Soupeři děkujeme za předvedený výkon. Utkání rozhodoval p. Martínek.

Sestava: Honza Š., Mirek, Honza S., Vláďa, Samuel, Michal, Ondra, Radim, Marek, Tomáš

Podlázky – Svinov 19:20 (8:11)

 

Celý článek

II.kolo soutěže s PENNY!!! (od 1.9. - 27.9)

Napsal Jakub Wnetrzak před dvěma roky v kategorii .

II.kolo soutěže s PENNY!!! (od 1.9. - 27.9)

 

 

Od 1.9 startuje druhé kolo soutěže Hýbeme se hezky česky s PENNY.
Prosím zapojte se a podpořte nás tak v činnost s mládeží.

II.kolo soutěže s PENNY!!! (od 1.9. - 27.9)

Celý článek

POHÁR ČR mladších žaček 2022 ve Svinově

Napsal Vojtěch Beneš před dvěma roky v kategorii Mladší žačky.

POHÁR ČR mladších žaček 2022 ve Svinově

V našem areálu se bude konat letošní pohár ČR mladších žaček, který se bude konat již tento víkend 17.6. – 19.6.2022.

Naše holky své síly porovnají s družstvy Draken Brno, TJ Sokol Března, Sokol Tymákov, TJ Žatec, TJ Příchovice a TJ Stará Ves n.O.

Přijďte podpořit naše mladší žačky na domácí půdě.

Program turnaje najdete zde.

 

 

Celý článek

Soutěžíme s PENNY !!! Pomozte

Napsal Jakub Wnetrzak před dvěma roky v kategorii Oddíl.

I v tomto roce se účastníme soutěže o podporu sportu „PENNY Hýbeme se hezky česky“.
Aktuálně odstartovalo první kolo, které má formu online hlasování na stránkách PENNY:

https://www.hybemesehezkycesky.cz/…i/detail/449

Hlasovat je možné každý den, z jednoho zařízení až do 29.6.
2 spolky s nejvíce hlasy postoupí do druhého kola.

Budeme i letos na bedně?
Minulý rok jsme skončili celkově druzí a od PENNY jsme, díky Vám, získali příspěvek na činnost a navíc spoustu dobrot pro naše členy, které jsme rozdali v mikulášské nadílce.

 

Soutěžíme s PENNY !!! Pomozte

Celý článek

Víkendový turnaj mladších žáků v Rokytnici

Napsal Vojtěch Beneš před dvěma roky v kategorii Mladší žáci.

Družstvo mladšího žactva se v sobotu 28.5. zúčastnilo turnaje v Rokytnici.

 
První zápas jsme hráli proti Kokorám. Bylo k vidění zajímavé utkání, nicméně jsme po celý zápas byli o gól ve vedení a vyhráli 8:4.
 
Druhý zápas byl proti Nelešovicím, jejich tým se skládá hlavně z kluků z přípravky. Proto dostali prostor zejména čtvrťáci z našeho týmu a dosáhli hezkého, výherního výsledku 11:2.
 
Následující zápas se hrál proti domácí Rokytnici. I zde dostali šanci hlavně mladší kluci doplněni jedním zkušenějším hráčem. Utkání skončilo naši výhrou 6:1.

Víkendový turnaj mladších žáků v Rokytnici

Celý článek

Komentář utkání mužů s TJ Sokol Podlázky

Napsal Jakub Wnetrzak před dvěma roky v kategorii Muži.

Komentář utkání mužů s TJ Sokol Podlázky

K dalšímu utkání jsme odjížděli do Podlázek u Mladé Boleslavi …

Celý článek

Můžu získali z víkendu 9.-10.dubna 3 body

Napsal Jakub Wnetrzak před dvěma roky v kategorii Muži.

Můžu získali z víkendu 9.-10.dubna 3 body

O víkendu 9.-10. dubna jsme odehráli dvojkolo na našem hřišti proti soupeřům z Plzeňska. Obě utkání se odehrály za velmi sychravého počasí na mokrém povrchu …

Celý článek

První utkání Mužů v letošním roce skončilo porážkou

Napsal Jakub Wnetrzak před dvěma roky v kategorii Muži.

První utkání Mužů v letošním roce skončilo porážkou

Komentář k prvnímu ligovému utkání můžu v Krčíně.

 

Celý článek

Českém poháru mužů 26.-27.3 2022 Vracov

Napsal Jakub Wnetrzak před dvěma roky v kategorii Muži.

Českém poháru mužů 26.-27.3 2022 Vracov

Družstvo mužů si vybojovalo účast ve finále Českého poháru mužů, které se uskutečnilo v posledním březnovém víkendu ve Vracově. Našimi soupeři byly družstva Přeštic, Podlázek a Tymákova, jak to probíhalo se dočtete dále …

Celý článek

Naši muži postoupili do finále Českého poháru

Napsal Jakub Wnetrzak před dvěma roky v kategorii Muži.

V sobotu 25.2. odehrálo družstvo mužů v nedalekém Pustějově semifinále Českého poháru mužů.

 

Celý článek

Valná hromada TJ Sokol Svinov

Napsal Vojtěch Beneš před dvěma roky v kategorii Oddíl.

Valná hromada TJ Sokol Svinov

Tímto Vás zve výbor oddílu TJ Sokol Svinov na volební valnou hromadu.

Termín: 9.3.2022 od 18:30

Místo: restaurace U slunce

Děkujeme za dochvilnost.

Srdečně zve

Výbor oddílu TJ Sokol Svinov