Komenář trenéra k zápasům čtvrtfinále play-off

Napsal Vojtěch Beneš před měsícem v kategorii Muži.

TJ Sokol Svinov – TJ Sokol Nezvěstice 14:20 (8:11)

Ve čtvrtfinále play-off jsme narazili na soupeře z Nezvěstic. První utkání se odehrálo v sobotu odpoledne na našem hřišti. Začátek utkání byl vyrovnaný a v 17. minutě jsme se poprvé ujali vedení 7:6. Bohužel poté jsme přestali být v útoku produktivní a po několika chybách v obraně nám soupeř do konce poločasu odskočil na rozdíl tří branek (8:11). Na začátku druhého poločasu jsme ještě dokázali snížit na 11:13, ale poté v pohodě hrající soupeř začal neustále navyšovat svůj náskok, který se nakonec zastavil na šesti brankách. Naše střelecká produktivita byla opravdu žalostná (např. neproměněné tři šestimetrové hody) a taktéž obranné řady s brankářem neměly svůj den. Prostě „den blbec“. Utkání odřídili rozhodčí Lukáš Gorpiel a Miloň Ziegler.

TJ Sokol Nezvěstice – TJ Sokol Svinov 20:19 (8:9)

Po sobotním přejezdu na Plzeňsko, jsme v neděli na soupeřově hřišti v Nezvěsticích odehráli druhé utkání. Tentokrát byl první poločas vyrovnaný do samého konce a v poslední minutě jsme se dostali do vedení 9:8. Druhý poločas se hrál již za stálého a vydatného deště a hřiště se postupně změnilo v „jednu velkou kaluž“. Nicméně naši kluci bojovali a v 15. minutě jsme zvyšovali skóre na 16:13 v náš prospěch. Víc nám toho ale soupeř nedovolil a náš náskok dokázal postupně umazat. Posledních cca 8 minut jsme již bohužel dohrávali bez Radima, který musel odstoupit po nepotrestaném zákroku domácí obrany. Utkání odřídili rozhodčí Aleš Václavík a Jan Malý.
O postupu soupeře rozhodl především náš špatný výkon v sobotním zápase, když takové výpadky si v play-off nemůže dovolit jakékoliv družstvo. Dalším aspektem byla daleko vyrovnanější a početnější sestava soupeře.
Soupeři děkujeme za pěkné zápasy a gratulujeme k zaslouženému postupu do dalšího kola play-off.

Sestava: Honza Š., Vláďa, Ondra M., Samuel, Michal, Kuba, Ondra V., Radim, Tomáš, Aleš, Marek, Kryštof