Zhodnocení prvních 3.ligových kol žen

Napsal Vojtěch Beneš před čtyřmi roky v kategorii Ženy.

Zhodnocení prvních 3.ligových kol žen

První utkání se nám vůbec nepovedlo. Nikdo nepomohl nikomu, po hřišti se pohybovalo sedm hráčů, každý sám za sebe. Velmi se projevila víc jak půlroční pauza od posledního ligového utkání. V minulém zápase doma s Krčínem jsme byli víc než vyrovnaným soupeřem. Tady se projevila bohatá zkušenost hráček Krčína s ligovými zápasy. Bohužel odvezli jsme si zaslouženou těžkou porážku.

Sokol Krčín – TJ Sokol Svinov  22:6  (10:1)

Sestava: 

  • Branářky:Daniela,Nikola
  • Obrana:Romča,Ellen,Lucka
  • Útok: Klára 1 br., Kiki 1 br.,Lea 1 br., Lucka 2 br., Flin 1 br., Market
 

TJ Sokol Svinov – TJ Stará Ves 18:19 (9:11)

První utkání na domácím hřišti začalo mnohem lépe šli jsme do vedení, ale špatnou střelbou jsme dostali soupeře opět do hry. Od poloviny prvního poločasu jsme jen dotahovali. V polovině druhého poločasu jsme změnili styl obrany, na její hře se to ihned projevilo a soupeř měl velké problémy vstřelit branku. S naší lepší střelbou jsme soupeře dotáhli na remízu a měli ještě 2 útoky a možnost jít do vedení, to se bohužel nepodařilo. St.Vsí  se podařilo dát branku a v závěru náš útok již nedokázal prostřelit obranu. Rozhodně velmi dobré utkání, na které bychom měli stavět další utkání.

Sestava: 

  • Branářky : Daniela, Nikola
  • Obrana:  Romča, Ellen, Klárka H,
  • Útok: Klára 4 br, Kiki 1br,  Lea 2br, Lucka, Flin 1 br, Market1br, Jana 1br,Kája 8br. 

TJ Sokol Svinov – TJ Sokol Vracov 17:17 (5:8)

V tomto utkání jsme se museli vyrovnat s velmi rychlou hrou Vracova v útočné fázi a naopak s dobře organizovanou obranou. V prvním poločase nás opět trápila střelba, kdy jsme vymýšleli nepřipravenou střelbu. Opět jsme se ve druhém poločase zvedli a začali soupeře dotahovat. Pět minut před koncem jsme se dostali do vedení o dvě branky. Pak se nám bohužel v posledních  třech útocích nepodařilo skórovat, ani trestným hodem po časovém limitu. Celkově asi spravedlivá remíza, ale domácí zápas by se za tohoto stavu měl vyhrávat. Je potřeba všechny pochválit za předvedenou hru, ve velmi teplém počasí po oba dva dny to nebylo vůbec jednoduché.

Sestava: 

  • Branářky : Daniela, Katka
  • Obrana:  Romča, Ellen, Klárka H., Nikola
  • Útok: Klára, Kiki 4 br.,  Lea, Lucka, Flin 7 br., Market, Jana, Kája 6br.
 

Připojeno 0 komentářů.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.