Z domácího dvojkola pouze 2 body

Napsal Vojtěch Beneš před jedním rokem v kategorii Muži.

TJ Sokol Svinov – TJ Nýřany  22:24 (8:12)
TJ Sokol Svinov – TJ Sokol Nezvěstice 25:20 (12:9)

První soutěžní víkend a hned na úvod jarní části soutěže dvojkolo se soupeři z Plzeňska. Na podzim jsme na hřištích soupeřů obě utkání prohráli, takže jsme jim měli co oplácet.

V prvním utkání proti Nýřanům jsme byli od začátku horším družstvem a neustále dotahovali náskok soupeře. V prvním poločase útočníkům nefungovala střelba a obránci se dopouštěli laciných chyb, které soupeř okamžitě trestal. Na začátku druhého poločasu pokračovalo utkání ve stejném stylu. Až za stavu 13:19 se družstvo probralo a začalo stahovat vedení hostů. Bohužel již bylo pozdě a soupeř dotáhl zkušeně utkání do vítězného konce. Utkání odřídil p. Miloň Ziegler.

Ve druhém utkání proti Nezvěsticím jsme naopak byli stále ve vedení a náskok musel stahovat soupeř. Tentokrát byla střelecká produktivita našich útočníků daleko lepší a i za chladného počasí na mokrém povrchu dokázali nastřílet 25 branek. Soupeřům děkujeme za předvedené výkony. Utkání odřídil p. Jiří Maiwlader.

Sestava: Honza Š., Mirek, Honza S., Michal, Ondra, Vláďa, Samuel, Radim, Tomáš, Marek, David, Matyáš