Praha vyloupila Ostravu

Napsal Jakub Wnetrzak před dvěma roky v kategorii Muži.

V 5. kole soutěžní sezóny jsem přivítali družstvo z Čakovic. V prvním poločase jsme tahali za kratší konec a nedokázali najít recept na pohyblivé útočníky hostí. Ve 20. minutě jsme prohrávali už 6:10. Po oddechovém času se hra obrany podstatně zlepšila, ale přesto jsme první poločas prohráli rozdílem 3 branek. Ve druhém poločase již obrana pracovala daleko lépe, ale vždy, když jsme měli příležitost se přiblížit na rozdíl jedné branky, tak nás zradila střelba ve vyložených pozicích. Snížení na 17:18 přišlo až v poslední minutě, ale to již bylo pozdě a soupeř si vítězství už pohlídal. Soupeři děkujeme za předvedený výkon. Utkání odřídil p. Miloň Ziegler.

TJ Sokol Svinov – TJ Avia Čakovice 17:18 (9:12)

Sestava: Honza Š., Mirek, Honza S., Samuel, Michal, Ondra, Vláďa, Adam, Radim, Tomáš, Marek, Matyáš, David