Spravedlivá remíza v Rokytnici

Napsal Vojtěch Beneš před třemi roky v kategorii Muži.

V neděli 3.10. jsme v rámci 6. kola ligové soutěže zajížděli na hřiště do Rokytnice. Domácí na nás vletěli a po 9 minutách za stavu 6:1 jsme byli zralí „na ručník“. Potom jsem alespoň zkonsolidovali hru ve všech řadách a poločas jsme nakonec prohráli přijatelným poměrem 12:9. Ve druhém poločase to dlouho vypadalo na vítězství domácích, když ve 14 minutě byl stav 15:12.  Potom se však začalo střelecky dařit našim útočníkům a ve 27. minutě jsme se poprvé v utkání dostali do vedení. Poslední útok jsme již bohužel neproměnili, a tak utkání skončilo zaslouženou remízou. Soupeři děkujeme za předvedený výkon. Utkání rozhodoval Miloň Ziegler.

Sokol Rokytnice – TJ Sokol Svinov 22:22 (12:9)

Sestava: Honza Š, Mirek, Laky, Honza S., Samuel, Denis, Vláďa, Vojta, Víťa, Tomáš, Marek, Radim