MUŽI - Remiza z moravského derby

Napsal Vojtěch Beneš před sedmi měsíci v kategorii Muži.

K dalšímu utkání jsme zajížděli na hřiště nováčka z Brna, který se však rozhodně jako nováček nechová, a nebýt administrativní chyby činovníků oddílu, bylo by toto družstvo po osmém kole na druhém místě tabulky. První poločas byl brankově bohatý, družstva se přetahovaly o vedení, až v závěru jsem dokázali soupeři odskočit a vyhrát 1. poločas poměrem 14:12. Ve druhém poločase bohužel začali být naši útočníci střelecky bezradní, nevyužili spoustu příležitostí a skóre se pomalu začalo přelévat na stranu soupeře. V 19.minutě svítil na skóre stav 19:16 pro domácí a vypadalo to na další venkovní porážku. V této chvíli se však „zadrhli“ útočníci soupeře, naše obrana vynesla několik míčů a naší útočníci přece jen našli recept na výborně chytajícího brankáře domácích. Minutu před koncem jsme se ujali vedení 20:19. Vyrovnávací gól jsme dostali z trestného hodu po konci hrací doby. Remíza je dle mého názoru spravedlivá. Utkání s přehledem odřídil rozhodčí Aleš Václavík.

KNH MS Brno – TJ Sokol Svinov 20:20 (12:14)
Sestava: Honza, Mirek, Ondra M., Samuel, Michal, Jakub, Vláďa, Ondra V., Radim, Aleš, Tomáš, Marek, Matyáš