Pohár ČR mladších žaček

Napsal Jakub Wnetrzak před šesti roky v kategorii Mladší žačky.

Pohár ČR mladších žaček

Naše mladší děvčata se o víkendu 22.-.24.6.2018 účastnila Poháru České republiky, který se uskutečnil v Tymákově. Na tuto vrcholnou akci mládeže postoupili všechna družstva z republiky, která se umístila na 2.příčce tabulky oblastních přeborů. Přečtěte si jak se děvčatům vedlo.


Odjížděli jsme již ve čtvrtek, protože cesta byla opravdu dlouhá. Navečer jsme byli ubytováni v tělocvičně hned vedle hřiště. Hned ráno jsme nastoupili k úvodnímu utkání turnaje.

Toto rozlosování vůbec nehrálo v náš prospěch, neboť po dlouhé cestě děvčata po ránu ještě spala a tak jsme podlehli soupeři 3:7. I rozhodčí měl obavu, jestli holky nejsou nemocné, protože neběhají :-).

Další zápas byl pro nás katastrofou. A tak následoval povinný odpolední klid. K odpolednímu zápasu s Tymákovem jsme již nastupovali s pořádným elánem. Troufneme si říct, že tento zápas, byl nejméně čistým zápasem.

Bohužel soupeř neunesl, že by mohl prohrát a děvčata z Tymákova, ač jim bylo 10 let, hrála agresivně, používala lokty a 4 naše hráčky byly po tomto zápase zraněné, tekla krev.

V sobotu jsme jeden zápas prohráli a jeden vyhráli. K závěrečnému utkání v neděli byly holky dobře naladěné a tomu odpovídala i hra. Na základě vývoje utkání jsme v druhém poločase stáhli všechna větší děvčata a na hřiště nastoupili naši benjamínci – děvčata z 3. a 4. tříd.

Celkově jsme se na turnaji umístili na 5. místě a po obědě jsme spokojeně vyrazili na dlouhou cestu domů.

Naše hráčka Tereza Stratilová byla vyhodnocena jako nejlepší útočnice turnaje a Kristýna Sýkorová byla vyhodnocena jako nejužitečnější hráčka našeho družstva.

Připojeno 0 komentářů.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.