Oddílové soustředění v Rokytnici u Přerova

Napsal Jakub Wnetrzak před šesti roky v kategorii Soustředění.

Pro letošní ročník oddílového soustředění jsme vybrali nové místo, a to na házenkářské půdě v Rokytnici u Přerova. Dalšího ročníku oddílového soustředění se zúčastnilo 22 hráčů, hráček a jejich kamarádů z kategorie žactva, a 10 hráček družstva žen. Vedoucí a instruktoři zůstali stejní jako loni, ale navíc nám jel pomáhat jeden z rodičů.

Oddílové soustředění v Rokytnici u Přerova

Rokytnický areál se nám moc líbil, děti si nejvíce oblíbily prolézačky, obrovský prostor v tělocvičně a bazének. Díky stinným místům jsme hráli spoustu her i mimo přímé sluníčko. Nicméně vodní vybíjená a vodní házená na hřišti taky neměly chybu.

Tématem odpoledního programu byli indiáni aneb „Zachraň náčelníka kmene“. Začali jsme úvodní „indilympiádou“, vyráběli jsme totemy, chystali indiánskou abecedu, luštili zašifrované dopisy, hráli „koniball“ a spoustu dalších her. Celotýdenní hru vyhrál kmen Ondry Weisse, neboli Krvavé kopí.

Dopoledne jsme se snažili využít na házenkářském hřišti, kde jsme zlepšovali hlavně míčovku a vytrvalost na sluníčku. K vidění byl zápas žen, zápas vedoucích proti dětem, zápas žactva i minižactva. Před večeří jsme zlepšovali techniku našeho klikování a vylepšovali jsme si čas v každodenním běhu. Nejlepší házenkářský trénink byl v úterý dopoledne, kdy jsme navštívili krásné koupaliště v Chropyni.

 Všechny děti musíme pochválit za obrovskou výdrž v těch tropických teplotách, neustálý úsměv a dobrou náladu. Takovou skvělou partu dětí rádi uvidíme i na příštím oddílovém soustředění.

 
Nejlepší běžci: Vítězové olympiád:

Kategorie mini:
1. Maty Kotara
2. Domča Lyko
3. Janička Vanková

Kategorie mladších:
1. Ráďa Bernold
2. Sam Hořínek
3. Barča Kroftová

Kategorie starších:
1. Maty Hořínek
2. Ondra Weiss
3. Nikča Rousová

 

 

Kategorie mini:
1. Elenka Maštalířová
2. Maty Kotara
3. Hanička Nováková

Kategorie mladších:
1. Ráďa Bernold
2. Sam Hořínek
3. Kuba Opatrný

Kategorie starších:
1. Maty Hořínek
2. Nikča Rousová
3. Ondra Weiss

 

Připojeno 0 komentářů.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.