Můžu získali z víkendu 9.-10.dubna 3 body

Napsal Jakub Wnetrzak před dvěma roky v kategorii Muži.

O víkendu 9.-10. dubna jsme odehráli dvojkolo na našem hřišti proti soupeřům z Plzeňska. Obě utkání se odehrály za velmi sychravého počasí na mokrém povrchu …

V sobotu jsem přivítali družstvo z Nýřan. Utkání bylo po celý zápas vyrovnané, a žádné z družstvem se nedostalo do výrazného vedení. O výsledku utkání nakonec rozhodla v klíčové chvíli neproměněná „šestka“ hostů a následně zlepšená produktivita našeho útoku. Utkání by asi slušela remíza, dnes jsme byli šťastnější. Soupeři děkujeme za bojovné utkání. Zápas odřídil rozhodčí Kuchařík.

V neděli bylo naši soupeřem družstvo z Nezvěstic. První poločase jsme se neustále střídali se soupeřem ve vedení a poločas skončil remízou 9:9. Do druhého poločasu jsme nevstoupili vůbec dobře, a v 11 min. jsme prohrávali 10:13. Poté jsme zpřesnili hru ve všech řadách a ve 30.min. jsme se ujali vedení 16:15. Soupeř však v posledním útoku dokázal vyrovnat a nám již nezbylo moc času na vstřelení vítězné branky. Dnes spravedlivá remíza. Soupeři děkujeme za předvedený výkon. Zápas odřídil rozhodčí Kotlář.

TJ Sokol Svinov – TJ Nýřany 15:14 (10:9)
TJ Sokol Svinov – Sokol Nezvěstice 16:16 (9:9)

Sestava: Honza Š., Mirek, Vláďa, Honza S., Samuel, Kuba, Ondra, Radim, Tomáš, Víťa, Vojta, Marek, Matyáš