Muži v posledním hracím víkendu bodovali

Napsal Vojtěch Beneš před čtyřmi roky v kategorii Muži.

Ve druhém říjnovém víkendu na nás čekaly poslední dvě podzimní utkání na našem hřišti, ve kterých jsme měli přivítat soupeře z Plzeňska. Jelikož družstvo Přeštic nemohlo z důvodu výskytu nemoci Covid utkání odehrát, tak jsme nakonec odehráli jen nedělní utkání s družstvem Příchovic. V utkání jsme měli od začátku mírně navrch a po poločasu jsme drželi vedení 11:8. Ve druhém poločase jsem dokázali vedení navýšit až na 5 branek a vypadalo to, že utkání dovedeme k přesvědčivému vítězství. Bohužel jsem si v poslední desetiminutovce vybrali slabší chvilku a soupeř dokázal snížit až na 20:19. Závěr byl tedy infarktový, ale naštěstí jsme v závěru přece jen dokázali potvrdit vítězství dvěma vstřelenými brankami. Vítězství to bylo nakonec perně vybojované, a hráči se opět přesvědčili o tom, že utkání končí až závěrečným hvizdem.. Děkujeme soupeři za předvedený výkon. Utkání odřídil Miroslav Přikryl.

Svinov – Příchovice 22:19 (11:8)

Sestava: Honza Š., Vláďa, Honza S., Samuel, Laky, Denis, Mirek, Radim, Víťa, Vojta, Tomáš