MUŽI - Úspěšná neděle

Napsal Jakub Wnetrzak před sedmi měsíci v kategorii Muži.

V neděli jsme na našem hřišti přivítali rivala z Krčína.
Pod dojmem divokých výsledků z minulé sezóny utkání slibovalo gólovou přestřelku. Začátek utkání byl vyrovnaný a v 11. minutě jsme vedli 5:4. Potom se rozstřílel útok hostů a ve 26.minutě jsme prohrávali 8:12. Naštěstí se naši kluci „zvedli“ a do konce prvního poločasu jsme dokázali skóre srovnat na 12:12.
Ve druhém poločase jsme ještě jednou dovolili jít soupeři do vedení (13:14), ale poté jsme si začali postupně budovat náskok, který ve dvacáté minutě narostl na 4 branky (21:17). Závěr zápasu jsme zvládli a za výkon od 27. minuty prvního poločasu jsme si dle mého názoru vítězství zasloužili.
Soupeři děkujeme za pěkné utkání. Utkání odřídil rozhodčí Aleš Václavík.

Sokol Svinov – Sokol Krčín 24:21 (12:12)

Sestava: Honza Š., Mirek, Honza S., Samuel, Kuba, Ondra, Michal, Vláďa, Radim, Vojta, Tomáš, Aleš, David, Kryštof, Matyáš