MUŽI - Návrat z plzeňska se dvěma body

Napsal Jakub Wnetrzak před šesti měsíci v kategorii .

K dalším utkáním jsme odjížděli v okleštěné sestavě na Plzeňsko, kde jsme se střetli s oběma finalisty minulého soutěžního ročníku. Sobotní utkání v Nezvěsticích nás nezastihlo v dobrém rozpoložení a naši hráči vyrobili příliš mnoho chyb. Soupeř si v prvním poločase zaslouženě vytvořil čtyřbrankový náskok. Ve druhém poločase se přece jen hra našeho družstva zlepšila, ale bohužel v okamžicích, kdy jsme se mohli soupeři přiblížit na dvě branky nás zradila střelba. V závěru jsme již jen kosmeticky upravili výsledek.

V neděli jsme se představili na hřišti úřadujícího mistra z Tymákova. Začátek utkání nám vyšel, odskočili jsme soupeři až na 4 branky a tento brankový rozdíl jsme si udrželi do konce prvního poločasu. Ve druhém poločase jsme si udržovali bezpečný náskok až do stavu 10:14. Poté jsme však neproměnili několik příležitostí a domácí dokázali snížit až na 13:14. Závěr utkání však patřil našemu družstvu a utkání jsme zaslouženě dotáhli do vítězného konce. Oběma soupeřům děkujeme za pěkné zápasy. Obě utkání s přehledem odpískali rozhodčí Martínek a Hejl.

Sokol Nezvěstice – Sokol Svinov 22:20 (12:8)
Sokol Tymákov – Sokol Svinov 14:17 (6:10)

Sestava: Honza Š., Mirek, Ondra M., Samuel, Vláďa, Ondra V., Radim, Tomáš, Aleš, Marek