Muži mají za sebou přípravný turnaj v Dobrušce

Napsal Jakub Wnetrzak před čtyřmi roky v kategorii Muži.

Muži mají za sebou přípravný turnaj v Dobrušce

O víkendu 8.-9. srpna se družstvo mužů zúčastnilo přípravného turnaje v Dobrušce – 33. ročník memoriálu Miloše Linharta.

V tropickém počasí jsme odehráli 3 utkání se soupeři z I. a II. ligy. Na turnaj jsme z důvodu dovolených, oslav, nemocí atd. odjeli jen s devíti hráči (z toho 3 brankáři). První a druhý zápas se nesly ve stejném duchu, kdy jsme neustále prohrávali a doháněli náskok soupeře. Ani v jednom utkání se nám to nepovedlo, nicméně zápasy byly vyrovnané a soupeřům jsme nedali nic zadarmo. Ve třetím zápase jsme odehráli velmi slušný první poločas, ale ve druhém poločase nastal totální kolaps jak po fyzické tak následně i po psychické stránce a dobře rozehrané utkání jsme ztratili. Přesto hodnotím turnaj pozitivně. Jen bylo potřeba mít v sestavě o tři kluky navíc, aby se fyzická námaha rozdělila na více hráčů. Tropické počasí totiž bylo velmi náročné. Je ale pravdou, že podmínky byly pro všechny stejné.

Tak snad to bude v příštím roce lepší (předpokládaný termín turnaje 14.-15. srpen 2021, pořadatelem jsme srdečně zváni).

Děkujeme oddílu Dobrušky za pozvání a všem soupeřem za předvedené výkony a kvalitní utkání.

Sestava: Štěpis, Mirek, Vláďa, Honza, Samuel, Radim, Tomáš, Marek, Víťa

Výsledky:

Svinov – Přeštice 16:17 (6:9)

Svinov – Dobruška 12:15 (6:9)

Svinov – Opatovice 16:18 (10:6)

Připojeno 0 komentářů.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.