Muži bodovali pouze v sobotu

Napsal Vojtěch Beneš před jedenácti měsíci v kategorii Muži.

TJ Sokol Svinov – TJ Přeštice  24:23 (13:12)
TJ Sokol Svinov – TJ Příchovice 17:25 (7:11)

O víkendu jsme na našem hřišti přivítali soupeře z Plzeňska. V sobotu jsme odehráli vyrovnaný zápas s družstvem Přeštic. V prvním poločase byli o krok vpřed stále hosté a my jsme se dostali do vedení až v poslední minutě, kdy jsme otočili stav na 13:12. Ve druhém poločase jsme navýšili vedení až na 3 branky (18:15). Soupeř však nesložil zbraně a pomalu smazával naše vedení a 3 minuty před koncem bylo srovnáno na 22:22. Rozhodující gól jsme vstřelili 20 sekund před koncem utkání a soupeř už nedokázal odpovědět. Utkání by asi slušela remíza, tentokrát jsme však šťastnější byli my a oplatili soupeři podobnou prohru z podzimu.
V neděli na našem hřišti nastoupil druhý celek tabulky z Příchovic. Od začátku byl soupeř lepší a do 20 minuty zvyšoval náskok až na 10:4. Na konci I. poločasu si hosté především v útoku vybrali slabší chvilku a do šaten se šlo za stavu 7:11 v náš neprospěch.
Na začátku druhého poločasu se situace opakovala a soupeř nám odskočil až na šest gólu a zaslouženě zvítězil.