Ligové áčko získalo doma pouze polovinu bodů

Napsal Vojtěch Beneš před čtyřmi roky v kategorii Muži.

V sobotu 12.9.2020 jsme na našem hřišti přivítali soupeře z Čakovic. Začátek utkání nám tentokrát vyšel a v 8. minutě jsme vedli 5:1. Potom jsme sice nechali soupeře snížit až na 7:4, ale poté již jsme opět zpřesnili střelbu, brankář s obranou zavřeli branku a výsledkem bylo poločasové vedení o 7 branek. Ve druhém poločase jsme vedení ještě navýšili a závěr utkání se již dohrával a víceméně jsme prostřídali celou základní sestavu.

V neděli 13.9.2020 přijelo na naše hřiště družstvo Tymákova. I tentokrát nám začátek utkání vyšel a záhy vedli jsme 2:0, ale soupeř to byl tentokrát velmi kvalitní a brzy skóre utkání otočil. Poločasový stav byl ještě přijatelný a ve 40. minutě byl stav skóre stále o dvě branky (11:13), a bylo o co hrát. Potom však našim hráčům začaly ubývat síly a soupeř se dostal do vyššího vedení, které si již zkušeně ohlídal. Musím sportovně uznat, že soupeř byl tentokrát lepší. Děkujeme soupeřům za odehrané utkání.

Svinov – Čakovice     23:15 (12:5)

Svinov – Tymákov     15:21  (7:9)

Sestava: Honza Š., Vláďa, Mirek, Honza S., Samuel, Laky, Denis, Kuba, Ondra, Radim, Vojta, Víťa H., Tomáš, Marek, Vít V.