KOMENTÁŘ K ZÁPASU STARŠÍCH ŽAČEK 28.9.2018

Napsal Jakub Wnetrzak před šesti roky v kategorii Starší žačky.

sestava:
Brankář: Nikča R.
Útok : Danča 5b, Markét , Terezka S 4b, Terka M 1b, Eliška
Obrana: Nikča, Kristýnka, Terka P.

Začátek našich děvčat byl opět pomalý stejně jako v zápase , který hrály u soupeře.
Nevěřícně jsem koukala jestli jsou to opravdu moje holky, které trénuji.
Pobíhaly zmateně po hřišti sem tam a branka nikde.
První branku jsme vstřelily v 11:23 min. Proto poločas 4:2, naštěstí na tom nebyly soupeřky o nic lépe.
Stejně probíhal i druhý poločas a zlom nastal až po 15 minutě kdy holky dotáhly brankovou ztrátu a vyrovnaly na 6:6, po té se podařilo vstřelit náhodným odhozením Terce Mikulové tzv. padáčkem do branky na vedení 7:6 a děvčata se probrala, jediným oživením v útoku byla ml.žačka Terezka Stratilová, která to umí v útoku rozpohybovat a dokončila zápas sama vstřelením 3 branek k vítězství našeho týmu.
V bráně tentokrát už Nikča Rousová byla o něco pozornější i když měla pár nepřesných rozehrávek tak svými zákroky v bráně to smazala.

Pochvala patří všem děvčatům, ale musíme začít hrát především házenou :-).