Komentář k zápasu mužů B 28.9.2020

Napsal Jakub Wnetrzak před čtyřmi roky v kategorii Muži B.

V pondělí 28.9.2020 jsme v nepříliš přívětivém počasí na našem hřišti přivítali zkušeného soupeře z Nelešovic.

V prvním poločas jsme ve 20 minutě prohrávali 4:8, ale velkým úsilím jsme dokázali do konce 1.poločasu snížit na přijatelných 7:9. Ve druhém poločase se našim útočným řadám přestalo dařit a soupeř nám odskočil na 5 branek a o výsledku utkání bylo rozhodnuto. I přes prohru musím kluky pochválit. Proti velmi zkušenému soupeři, který by v klidu mohl hrát střed II.ligy, jsme odehráli velmi slušný poločas. Toto jsou přesně utkání, které naši mladí hráči potřebují k výkonnostnímu růstu. Soupeři děkujeme za předvedený výkon.

Svinov – Nelešovice 13:23 (7:9)

Sestava: Vláďa, Mirek, Denis, Michal, Ondra, Petr, Tomáš B., Marek, Tomáš K., Jirka, Robin, Honza