Napsal Jakub Wnetrzak před pěti roky v kategorii Muži.

Sokol Rokytnice B – TJ Sokol Svinov 18:23 (6:10)

Sestava:
Honza Š., Mirek, Laky, Kuba, Samuel, Honza S., Vláďa, Adam Pr., Vojta, Radim, Tomáš B., Víťa V.

Dalším utkání jarní části soutěže jsme odehráli s družstvem Rokytnice B. Začátek utkání nám vyšel podle našich představ a ve 20 minutě jsme vedli 9:4. Potom však nastoupil do soupeřovy obrany „brousek“, který nám v průběhu pěti minut zranil dva útočníky. Obzvláště ten druhý faul byl likvidační a měla být udělena jednoznačně červená karta, což se bohužel nestalo. Ve druhé půli se naši útočníci uklidnili, vrátili se ke kombinační hře a začali být opět produktivní. Bohužel se přestalo dařit naší obraně, která začala dělat nepochopitelné chyby a tím dala sama soupeři možnost si vylepšit střeleckou reputaci. Soupeři děkujeme za kvalitní utkání.