Komentář k zápasu mužů 1.liga 20.9.2020

Napsal Jakub Wnetrzak před čtyřmi roky v kategorii Muži.

V neděli 20.9.2020 jsme odjeli do vzdálených Podlázek u Mladé Boleslavi odehrát „sólo“ zápas.

Začátek utkání byl vyrovnaný a ve 20 minutě to bylo 7:6 pro soupeře. Potom však domácí změnili obranný systém a našim útočníkům jak se říká „zvlhnul prach“. Ve druhém poločase jsme se ještě pokusili s utkáním něco udělat ale po 10 minutách bylo o vítězi rozhodnuto a zbytek utkání se již jen dohrával tak, aby nepřibyly další zranění a karty. Alespoň dostali šanci mladší hráči. Bohužel naše střelecké trápení pokračuje a obrana nedokázala tentokrát ohlídat útočníka Černého, který nám vstřelil 12 branek. Děkujeme soupeři za odehrané utkání.

Podlázky – Svinov 23:14 (11:8)

Sestava: Honza Š., Mirek, Honza S., Samuel, Laky, Denis, Vláďa, Radim, Víťa, Tomáš, Marek