Dorostenci vyhráli nad Starou Vsi

Napsal Jakub Wnetrzak před pěti roky v kategorii Dorostenci.

TJ Stará Ves – TJ Sokol Svinov 12:23 (7:15)

Prvním utkání jarní části soutěže jsme odehráli ve Staré Vsi.
Do utkání jsme vstoupili nervózně a během pěti minut udělali 3 technické chyby. Od stavu 3:3 jsme však zápas ovládli a začali postupně navyšovat náskok, který se po 1.poločase zastavil na 8 brankách. Co se však událo v hlavách našich útočníků během přestávky je pro nás trenéry těžko pochopitelné. První branku jsme vstřelili až ve 12 minutě druhého poločasu. Opět jsme začali dělat technické chyby, spousta střel šla do brankáře nebo mimo branku. Z brankáře soupeře jsme ve druhém poločase udělali nejlepšího hráče utkání. Naštěstí stejnou produktivitu vykazoval i náš soupeř, takže rozdíl branek se v závěru ještě navýšil . Snad to bylo jen uspokojení útočníků po prvním poločase. Kladem je velký počet získaných míčů našimi obránci. Máme na čem pracovat.