Napsal Jakub Wnetrzak před šesti roky v kategorii Starší žačky.

SOBOTA: TJ Sokol Svinov – SK Studénka
Výsledek 14 : 18 (Poločas 7:10)
Sestava:
Brankář: Nikča R.
Útok : Danča (10 branek), Markét (1 branka), Terezka S (3 branky), Terka M, Verča, Eliška
Obrana: Míša, Nikča, Ema, Terka P.

NEDĚLE: TJ Sokol Osek nad/B – TJ Sokol Svinov
Výsledek 14 : 7 (Poločas 6:4)
Sestava:
Útok : Danča , Markét (7 branek), Terezka S, Terka M,
Obrana: Míša, Nikča, Ema, Terka P. Kristýnka

Tento víkend, starší žačky odehrály sobotní zápas na domácí půdě s družstvem ze Studénky.
Zápas se od začátku vyvíjel velmi dobře, děvčata si nenechala odskočit soupeře o moc branek, a tak se nám první poločas hrálo vcelku lehce. Jen před koncem ukončení poločasu se vlastními chybami dostali do svízelných situací, které nezvládly moc dobře, a tak soupeř vyhrál poločas 7:10.
Druhý poločas nastoupila naše děvčata s rozhodnutím vyhrát. Ztrátu 3 branek dokázaly dohnat a zvrátit výsledek na 12:12, ale soupeř v průběhu druhého poločasu dokázal ještě vstřelit 6 branek a naše děvčata zkaženými přihrávkami pouze 2, a to rozhodlo o vítězství Studénky.
Opět nás doplňovaly mladší žačky.

Nedělní zápas jsme odehrály v Oseku nad/ B.
Přijely jsme vyhrát :)
Ale to se nestalo, to co se dělo na hřišti připomnělo loňský výkon, kdy holky prohrály 18:9.
Holky se opět nechaly uspat soupeřovým jediným systémem a chůzí po hřišti, „hlavně žádný spěch“.
Obrana soupeře byla vcelku pohyblivější a naše holky v útoku vypadaly opět, že vidí házenou poprvé.
Načeš se, ale ukázala Markéta a vstřelila všechny naše branky tohoto zápasu.
Doufáme, že na domácí půdě odehrajeme lepší zápas.