KOMENTÁŘ K VÍKENDU DOROSTENCŮ 18.-19.05.2019

Napsal Jakub Wnetrzak před pěti roky v kategorii Dorostenci.

KOMENTÁŘ K VÍKENDU DOROSTENCŮ 18.-19.05.2019

SOBOTA:
TJ Chropyně – TJ Sokol Svinov 11:26 (5:14)
Sestava: Vláďa, Martin B., Jakub K., Denis 2 Robin 5, Martin O. 9, Adam Piech. 4, Vojta 6

Do Chropyně jsme odjížděli jen s osmi hráči, protože se nám bohužel nepodařilo zajistit více aut. V utkání jsme se brzy dostali do vedení a neustále navyšovali vedení a byli daleko lepším družstvem. Toto mne osobně velmi překvapilo, jelikož na podzim jsme s tímto soupeřem odehráli dva vyrovnané duely se shodným výsledkem 28:24 pro náš tým. Zřejmě se projevila kvalitní zimní a jarní příprava :-). Kluci odvedli ve všech řadách kvalitní výkon a i přes několik chyb velká pochvala pro všechny hráče. Utkání rozhodoval p.Zhříval z Nelešovic.

NEDĚLE:
TJ Sokol Svinov – SK Studénka 18:17 (9:9)

Sestava: Vláďa, Matyáš, Matěj, Adam Pr., Kuba K., Denis, Martin B., Ondra, Víťa 8, Tomáš 6, Martin O. 2, Robin 2, Adam Piech.

V dalším utkání jsme podruhé na jaře poměřili síly s lídrem tabulky ze Studénky. Utkání to bylo opět velmi vyrovnané a o výsledku rozhodly maličkosti. Třeba to, že my jsme trestný hod v poslední minutě proměnili, ale soupeř trestný hod neproměnil. Bylo to velmi kvalitní dorostenecké utkání ve kterém se obě družstva střídaly ve vedení. Fanouškům děkujeme za povzbuzování a super atmosféru při utkání a soupeři ze Studénky za předvedený výkon. Více takových zápasů by to chtělo. Utkání rozhodoval Pavel Paško z Vítkovice

Připojeno 0 komentářů.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.