Napsal Jakub Wnetrzak před šesti roky v kategorii Muži.

TJ Sokol Svinov – SSK Vítkovice
Výsledek 17:16 (Poločas 9:10)

Sestava:
Útok: Radim (7 branek), Marek, Vojta (4 branky), Víťa H., Samuel (2 branky), Tomáš B. (4 branky), Víťa V.
Obrana: Laki, Kuba W., Honza S., Michal V., Vláďa R.
Brankáři: Mirek R., Honza Š.

Hned ve druhém kole II.ligy mužů se konalo ostravské derby, kdy jsme na domácím hřišti přivítali družstvo Vítkovic.
Výkon našeho družstva byl jako na houpačce. Soupeř ač v oslabené sestavě měl dobrý vstup do utkání a až do 20 minuty byl útok hostů velmi produktivní. Potom jsme přeskupili obranné řady a postupně snižovali náskok soupeře. Ve druhém poločasu jsme do 16 minuty jasně soupeře přehrávali a vedli již 17:13. Potom však našim útočníkům jak se říká zvlhnul prach a výsledkem bylo šťastné vítězství o jednu branku. Nejlepším hráčem na hřišti byl hostující brankář Šajtar.

Soupeři děkujeme za kvalitní zápas a divákům za hojnou účast a skvělou atmosféru.