Hodnocení utkání starších žaček podzim 2022/2023

Napsal Vojtěch Beneš před dvěma roky v kategorii Starší žačky.

11.9.2022 Svinov – Pustějov 25:12 (14:6)

První domácí utkání bylo jasně v naší režii, soupeř byl mladší a celkově jsme byli lepší. V útoku jsme hráli na 3 útočnice a velmi dobře starší holky doplňovala Verča Schwarzerová, Všechny útočnice si zastřílely a branky poměrně rozdělily. Pozorná obrana toho soupeři moc nedovolila.

18.9.2022 Kokory – Svinov 13:17 (7:9)

První venkovní výjezd se nám povedl. Hlavně obrana s brankářkou Katkou držely střelkyně Kokor daleko od branky a moc jim toho nedovolily. V útoku nám tentokrát pomohla i Kája z mladších žaček a ihned po svém příchodu na hřiště dala 2 krásné branky a tím jsme získali mírný náskok na soupeře. Na začátku druhé půle jsme soupeře zaskočili 5 rychlými brankami a do konce utkání již náskok udržovali. V závěru utkání se na hřišti objevily i Domča a Alča z mladších žaček. Elen v útoku měla 50%úspěšnost střelby.

24.9.2022 Svinov – Studénka ,,A“ 25:30 (13:12)

Nemoc, nemoc, nemoc-Elen proti Studénce. Bez brankářky a dvou útočnic. V brance nastoupila malá Domča, která s odvahou vydržela téměř celé utkání v brance a čelila 2 střelkyním soupeře. S několika zákroky v prvním poločase i držela soupeřky na dostřel. V útoku se naopak Elen bila sama s celou obranou soupeře. Toto vydržela 2/3 utkání pak se i na ní projevilo, že prošla virózou a v závěru došly i jí síly. Musím opět pochválit malou Káju a Verču když 3 obránkyně honily Elen, tak se jim zvolných pozic dařilo proměňovat střelecké šance, V závěru se prosadila i Míša. I tak Elen s 16 brankama v utkání dominovala.

1.10.2022 Chropyně – Svinov 11:8 (6:6)

Po většinu utkání vyrovnaná hra. Velni dobré utkání z obou stran, bohužel v závěru nám došly opět síly po nemoci. Střelecky se neprosadila Bára a jejich pár branek nám v závěru chybělo. V obraně jsme nezachytili pár míčů, které jsme měli na ruce a nejistota v některých chvílích dovolila soupeřkám střílet z volných pozic.

8.10.2022 Svinov – Studénka ,,B“ 16:10 (10:4)

Od počátku jasné utkání soupeře jsme přehrávali. Ve druhém poločase jsme nechali hrát mladší holky jak v obraně, tak v útoku. V útoku opět chyběla Bára, takže střelecky se opět prosazovaly mladší děvčata.

15.10.2022 Stará Ves – Svinov 10:19 (5:10)

 Utkání mělo být utkáním o 2 místo v tabulce. Od začátku utkání jsme dominovali na všech pozicích. Musím holky pochválit, že v utkání makaly a nic nevypustily. Odměnou jim je výsledek utkání. Nebýt několika ztracených míčů při vynášení tak z naší strany by nemělo chybu. Drželi jsme se nácviku z pátečního tréninku a pokud jsme rychle přihrávali, tak jsme stříleli z volných pozic. Výtečný výkon od všech hráček.

Trenér Beneš Milan

Připojeno 0 komentářů.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.