Závěr byl infarktový

Napsal Jakub Wnetrzak před třemi roky v kategorii Muži.

O víkendu jsem přivítali na našem hřišti soupeře z Čakovic a Tymákova. Jednalo se o týmy z obou pólů aktuální tabulky. Paradoxně jsme se více trápili s Čakovicemi, když sobotní zápas nebyl z naší strany povedený. Zato v neděli jsme podali daleko lepší výkon a zaslouženě zvítězili.

Do sobotního zápasu jsme vstoupili velmi špatně a po 10 minutách zaslouženě prohrávali 2:6. Poté jsme změnili obranný systém, útočníci zlepšili svou střelbu a poločas skončil těsným výsledkem 8:9. Ve druhém poločase jsme bohužel opět nezachytili úvod a soupeř se dostal do čtyřbrankového vedení (8:12). Poté jsme opět zlepšili hru a dotáhli se na remízu 13:13. Závěr byl infarktový, když soupeř měl několik možností nás dostat „do kolen“. Své příležitosti však soupeř nevyužil a jak už to bývá ve sportu zvykem, tak nakonec platilo pravidlo nedáš x dostaneš. Vítězný gól padl po ukončení hrací doby z trestného hodu. Dnes to bylo upracované šťastné vítězství, dle mého názoru by utkání slušela remíza.

TJ Sokol Svinov – TJ Avia Čakovice 17:16 (8:9)

Sestava: Honza Š, Vláďa, Laky, Honza S., Samuel, Kuba, Denis, Vláďa, Vojta, Víťa, Tomáš, Marek, Radim