Vícemistři ze Svinova

Napsal Vojtěch Beneš před třemi roky v kategorii Mladší žačky.

Přesně po 10 letech od posledního úspěchu mladších žaček z MČR ve Svinově, se podařilo něco neskutečného. Naše holky se staly vícemistriněmi mladších žáček. Odložený závěřečný turnaj MČR se odehrál o víkendu 27.-29.8.2021 v Tymákově.

Naše holky se postupně utkaly s týmy z Podhorního Újezda (17:6), Miroslavi (17:8), Března (13:5), Týmakova (6:17) a Raspenavy (17:10).

Mimo prohru s pozdějším mistrem z Tymákova, holky porazily všechny své soupeře.

S 2.nejlepším útokem a 2.nejlepší obrou obsadili krásné 2.místo.

HOLKY DĚKUJEME!!!

Hýbeme se hezky česky - 2.kolo

Napsal Vojtěch Beneš před třemi roky v kategorii Oddíl.

Děkujeme Vám za podporu v prvním online hlasovacím kole akce HÝBEME SE HEZKY ČESKY, kde jsme díky Vám postoupili do finálového kola, ve kterém Vás opět prosíme o podporu.

Nyní spočívá soutěž v nasbírání nejvíce hlasovacích lístků ve 3 konkrétních prodejnách PENNY.

Ostrava – Bedřicha Nikodéma (DUHA), Horní (Dubina) a Vratimov.

Jak na to?

Hlasování probíhá pomocí útržku z účtenky, který získáte za nákup v minimální hodnotě 100 Kč.

Tento útržek vhoďte do hlasovacího boxu označený naším logem oddílu, který bude umístěn v prostoru za pokladnami prodejny PENNY.

Děkujeme.

První ligové utkání začlo prohrou na půdě Opatovic

Napsal Vojtěch Beneš před třemi roky v kategorii Muži.

K prvnímu ligovému utkání jsme zajížděli do Opatovic n. Labem. K vidění byla rychlá a útočná házená, což se muselo přítomným divákům líbit. V utkání jsme neustále dotahovali náskok soupeře a ani jednou nebyli ve vedení. Přesto jsme s domácím drželi krok až do stavu 17:16, kdy jsme neproměnili dvě šance a soupeř se dostal do trháku. O výsledku nakonec rozhodla větší sehranost obrané řady domácích. Naši obránci si bohužel nedokázali poradit s výborně hrajícím útočníkem Práchenským. Utkání rozhodoval Petr Šimánek.

Opatovice – Svinov 23:20 (11:10)

Sestava: Honza Š., Mirek, Honza S., Samuel, Laky, Ondra, Vláďa, Radim, Víťa, Vojta, Tomáš, Marek

Rozlosování ligových soutěží 2021/2022

Napsal Vojtěch Beneš před třemi roky v kategorii Muži Ženy.

Na web bylo umístěno rozlosování ligových soutěží pro ročník 2021/2022.

Muži – 1.liga

Ženy – 1.liga

POKRAČUJEME - Hýbeme se hezky česky s PENNY

Díky Vaší aktivitě jsme postoupili do finálového kola v projektu Hýbeme se hezky česky s PENNY.

Děkujeme za podporu.

160-196694085-908120166587066-1050571588728855201-n

Hýbeme se hezky česky s PENNY

Napsal Jakub Wnetrzak před třemi roky v kategorii Oddíl.

Prosím podpořte nás svým hlasem v prvním kole, online hlasovací akci Hýbeme se hezky česky. Hlasovat můžete každý den, až do 30.6.

Nejlépe si tedy přidejte odkaz níže do svých oblíbených stránek, a každý den si jej otevřete, a klikněte na HLASUJ

Hlasuj pro Svinov!

Děkujeme.

Celý článek

Mladší žačky už trénují téměř v plném režimu

V neúplné sestavě, ale i tak to stojí za to. Rozpomenout se na pravidla, systémy a secvičené akce dalo zabrat opravdu všem. Ale hlavně, že už můžeme být celé družstvo dohromady na hřišti.

UKONČENÍ SEZÓNY 2020/2021

Vzhledem k protiepidemiologickým opatřen, které znemožňují tréninkovou činnosti a hlasování mezi oddíly, ukončil 9.dubna, Svaz Národní házené ligovou sezónu 2020/2021 mužů a žen bez vyhlášení vítězů.

Celý článek

Přihlašování na kemp spuštěno!

Spustili jsme přihlašování na letní kemp svinovského oddílu. Nově se lze přihlásit přes webový formulář i na celostátní soustředění SNH. Více zde.

Poznej nové přátelé, získej nové zážitky a skvěle si zasportuj!

Celostátní soustředění žactva SNH

Napsal Vojtěch Beneš před třemi roky v kategorii Soustředění.

První z letošních házenkářských soustředění.

Už se těšíš na letošní celostátko?

Nezapomeň poslat přihlášku.

Informace předsedy STK o odložení startu jarní části soutěží

Napsal Vojtěch Beneš před třemi roky v kategorii Muži Oddíl Ženy.

Vzhledem k epidemiologické situaci a platným omezením rozhodl Výkonný výbor SNH odložit na neurčito zahájení jarní části ligových soutěží 2020/21.

Úplné znění předsedy STK naleznete zde.

ZRUŠENO - Zimní halový pohár a Zimní liga mládeže 2021

Severomoravská soutěžní komise rozhodla o zrušení Zimního halového poháru a zimní ligy mládeže z důvodu aktuální epidemiologické situace. Turnaje jsou zrušeny bez náhrady.

Celý článek

ZASTAVENÍ PODZIMNÍCH SOUTĚŽÍ - COVID19

Napsal Jakub Wnetrzak před čtyřmi roky v kategorii Oddíl.

Byly zastaveny veškeré krajské i ligové, podzimní soutěž.

Ohlédnutí za podzimem starších žaček

Napsal Vojtěch Beneš před čtyřmi roky v kategorii Starší žačky.

Podzim 2020 starších žaček se neodvíjel zrovna optimálně. Hned na začátku sezóny si 2 hráčky na tréninku zlomily prsty na rukou a následovaly další zdravotní komplikace dalších hráček. V zápasech tedy vypomáhaly mladší žačky. Z každého zápasu se nám podařilo získat body.

Celý článek

Muži v posledním hracím víkendu bodovali

Napsal Vojtěch Beneš před čtyřmi roky v kategorii Muži.

Ve druhém říjnovém víkendu na nás čekaly poslední dvě podzimní utkání na našem hřišti, ve kterých jsme měli přivítat soupeře z Plzeňska. Jelikož družstvo Přeštic nemohlo z důvodu výskytu nemoci Covid utkání odehrát, tak jsme nakonec odehráli jen nedělní utkání s družstvem Příchovic. V utkání jsme měli od začátku mírně navrch a po poločasu jsme drželi vedení 11:8. Ve druhém poločase jsem dokázali vedení navýšit až na 5 branek a vypadalo to, že utkání dovedeme k přesvědčivému vítězství. Bohužel jsem si v poslední desetiminutovce vybrali slabší chvilku a soupeř dokázal snížit až na 20:19. Závěr byl tedy infarktový, ale naštěstí jsme v závěru přece jen dokázali potvrdit vítězství dvěma vstřelenými brankami. Vítězství to bylo nakonec perně vybojované, a hráči se opět přesvědčili o tom, že utkání končí až závěrečným hvizdem.. Děkujeme soupeři za předvedený výkon. Utkání odřídil Miroslav Přikryl.

Svinov – Příchovice 22:19 (11:8)

Sestava: Honza Š., Vláďa, Honza S., Samuel, Laky, Denis, Mirek, Radim, Víťa, Vojta, Tomáš

Celý článek

Info k víkendovým zápasům

Napsal Vojtěch Beneš před čtyřmi roky v kategorii Oddíl.

Vzhledem k novým nařízením KHS a vlády musí víkendové zápasy proběhnout bez účasti fanoušků i rodičů. Brána k hřišti bude zpřístupněna jen pro hráče, rozhodčí a realizační tým zajišťující organizaci utkání. Tímto se všem omlouváme a těšíme se brzy na viděnou u dalších zápasů.