MUŽI - Ztráta na domácím hřišti

Napsal Vojtěch Beneš před osmi měsíci v kategorii Muži.

Další utkání I.ligy mužů jsme odehráli z družstvem Dobrušky. Jednalo se o vyrovnané utkání, kterému by asi slušela remíza, nicméně soupeř byl tentokrát šťastnější.
Začátek utkání se nám povedl a neustále jsme vedli až do stavu 7:5. Potom soupeř změnil obranné postavení, my jsme začali dělat laciné chyby v obraně a snížila se nám produktivita v útoku. Výsledkem byl poločasový stav 11:13 ve prospěch soupeře. Ve druhém poločase jsme taktéž provedli změny v obranně a brankáři měli ve druhém poločase daleko více úspěšných zákroků. Bohužel ani jednou jsme nedokázali stav utkání srovnat, i když příležitosti bylo hodně. Poslední útok soupeř zkušeně zastavil na 12 metrech a poslední střela z trestného hodu již nebyla úspěšná. Soupeři děkujeme za pěkný zápas.