logo logo logo logo logo logo
logo logo logo logo logo

Oddíl národní házené

Sezóna 2011/2012 - starší žáci

Naši střelci:

Jméno Příjmení Podzim Jaro Celkem Umístění v OP
Lukáš Pham 2 5 0 _. místo
Adam Pham 4 10 0 _. místo
Radim Kratochvíl 4 8 0 _. místo
Dominik Možný 0 0 0 _. místo

Jaro 2012:

Průběžná tabulka:

Poř. Družstvo Z. V. R. P. Skóre Body
1. Studénka 16 14 0 2 361:180 28b
2. Stará Ves 16 12 0 4 319:219 24b
3. Rokytnice 16 8 0 8 226:263 16b
4. Osek 16 7 1 8 306:300 15b
5. Svinov 16 6 1 9 330:306 13b
6. Chropyně 16 0 0 16 136:410 0b

Rozpis jaro 2012

Den Čas Domácí Hosté Výsledek
14.4.2012 11:00 Chropyně Svinov 11:25 (2:10)
14.4.2012 14:00 Osek n/B Rokytnice 12:16 (6:8)
14.4.2012 12:00 Stará Ves Studénka 12:17 (6:8)
14.4.2012 13:00 Stará Ves Studénka 21:8 (9:5)
21.4.2012 11:00 Chropyně Osek n/B 7:25 (6:12)
21.4.2012 14:30 Rokytnice Stará Ves 11:19 (6:10)
21.4.2012 13:00 Studénka Svinov 18:11 (11:6)
22.4.2012 9:00 Svinov Stará Ves 20:15 (10:11)
15.4.2012 15:00 Rokytnice Chropyně 22:3 (10:2)
28.4.2012 12:00 Studénka Svinov 11:20 (7:10)
28.4.2012 10:00 Osek n/B Studénka 15:25 (7:15)
28.4.2012 10:00 Svinov Stará Ves 12:20 (4:8)
5.5.2012 14:00 Osek n/B Svinov 20:18 (10:12)
5.5.2012 8:30 Rokytnice Studénka 9:17 (3:8)
5.5.2012 12:00 Stará Ves Chropyně 32:8 (16:3)
8.5.2012 10:00 Chropyně Studénka 2:22 (2:11)
8.5.2012 12:00 Stará Ves Osek n/B 23:12 (13:6)
8.5.2012 10:00 Svinov Rokytnice 23:11 (10:6)
12.5.2012 10:30 Rokytnice Osek n/B 23:22 (14:10)
12.5.2012 15:30 Studénka Stará Ves 16:9 (9:7)
12.5.2012 10:00 Svinov Chropyně 26:5 (14:4)
19.5.2012 13:30 Osek n/B Chropyně  
19.5.2012 12:00 Stará Ves Rokytnice  
19.5.2012 8:45 Stará Ves Studénka  
19.5.2012 13:30 Svinov Studénka  
26.5.2012 14:00 Osek n/B Stará Ves  
26.5.2012 10:30 Rokytnice Svinov  
26.5.2012 13:00 Studénka Chropyně  
26.5.2012 11:00 Svinov Stará Ves  
27.5.2012 12:00 Chropyně Stará Ves  
27.5.2012 12:00 Studénka Rokytnice  
27.5.2012 13:00 Studénka Svinov  
27.5.2012 10:00 Svinov Osek n/B  
2.6.2012 14:30 Chropyně Rokytnice  
2.6.2012 10:00 Studénka Osek n/B  
2.6.2012 11:00 Stará Ves Svinov  
2.6.2012 11:00 Svinov Studénka  

Průběžná tabulka:

Poř. Družstvo Z. V. R. P. Skóre Body
1. Studénka 10 8 0 2 246:122 16b
2. Stará Ves 10 8 0 2 204:143 16b
3. Osek 10 5 1 4 200:188 11b
4. Rokytnice 10 5 0 5 134:167 10b
5. Svinov 10 3 1 6 215:221 7b
6. Chropyně 10 0 0 10 100:258 0b

Průběžná tabulka bez Chropyně:

Poř. Družstvo Z. V. R. P. Skóre Body
1. Studénka 8 6 0 2 184:108 12b
2. Stará Ves 8 6 0 2 160:130 12b
3. Osek 8 3 1 4 145:168 7b
4. Rokytnice 8 3 0 5 97:148 6b
5. Svinov 8 1 1 6 155:187 3b

Rozpis podzim 2011:

Den Čas Domácí Hosté Výsledek
3.9.2011 10:00 Rokytnice Osek n/B 13:9 (7:6)
3.9.2011 10:00 Svinov Chropyně 31:12 (15:6)
3.9.2011 17:00 Studénka Stará Ves 25:15 (12:9) přeloženo na 21.9.
10.9.2011 14:30 Osek n/B Chropyně 35:11 (17:5)
10.9.2011 12:00 Stará Ves Rokytnice 19:8 (10:3)
10.9.2011 10:00 Svinov Studénka 10:22 (7:14)
17.9.2011 14:00 Osek n/B Stará Ves 22:24 (11:11)
17.9.2011 10:00 Rokytnice Svinov 27:25 (13:11)
17.9.2011 15:30 Studénka Chropyně 39:4 (19:2)
18.9.2011 11:00 Chropyně Stará Ves 2:21 (0:10)
18.9.2011 12:00 Studénka Rokytnice 25:9 (13:4)
18.9.2011 12:00 Svinov Osek n/B 26:28 (11:15)
24.9.2011 9:00 Chropyně Rokytnice 10:12 (5:6)
24.9.2011 14:00 Osek n/B Studénka 28:27 (14:12)
24.9.2011 11:00 Stará Ves Svinov 25:18 (13:9)
1.10.2011 12:00 Chropyně Svinov 22:29 (12:17)
1.10.2011 10:00 Osek n/B Rokytnice 15:5 (8:3)
1.10.2011 12:00 Stará Ves Studénka 15:12 (7:5)
8.10.2011 15:00 Chropyně Osek n/B 9:20 (6:11)
8.10.2011 10:00 Rokytnice Stará Ves 6:17 (2:9)
8.10.2011 15:30 Studénka Svinov 25:17 (11:7)
9.10.2011 13:00 Chropyně Studénka 10:23 (5:12)
9.10.2011 10:00 Stará Ves Osek n/B 25:18 (13:9)
9.10.2011 13:30 Svinov Rokytnice 16:18 (7:6)
15.10.2011 14:00 Osek n/B Svinov 22:22 (9:9)
15.10.2011 10:00 Rokytnice Studénka 11:22 (7:12)
15.10.2011 14:30 Stará Ves Chropyně 23:11 (12:4)
22.10.2011 15:00 Studénka Osek n/B 26:3 (12:2)
22.10.2011 11:00 Svinov Stará Ves 21:20 (9:11)
23.10.2011 12:00 Rokytnice Chropyně 25:9 (12:7)