Trenéři:

• Jana Fialová, Klára Benešová, Libor Kahaj, Milan Beneš

NAŠE zápasy:

TJ Sokol Svinov vs. Sokol Březno = 11:5 (8:3)

První mistrovský zápas. Holky hrály parádně. Útok hrál secvičené systémy, obrana odehrála zápas, tak jako každý jiný v sezóně. A Katka lapala v bráně, co to šlo. Střelecky se překvapivě prosadila i Kety.
Naše střelkyně: Lejča Tišlerová 5b, Kety Czerná 4b, Hanka Hoangová 2b
Střelkyně Března: Žďánská Jana 4b, Průšová Markéta 1b

TJ Sokol Svinov vs. TJ Sokol Olbramovice = 4:12 (3:7)

Proti sobě nastoupila dvě moravská družstva. Holky však nastoupily k zápasu s tím, že se soupeře bojí a nemají na to, aby vyhrály. Bohužel. Byť poločasový výsledek 3:7 jsme mohli ještě převrátit. Útok byl zaskočen především hrou beka, který celou dobu stál 1,5 m od branky. Psychika obrany začala klesat, když naše družstvo poprvé v této sezóně opravdu prohrávalo. Do toho se přidalo pár lehkých zranění a tak družstvo zápas vyloženě odevzdalo soupeři.
Naše střelkyně: Hanka Hoangová 2b, Lejča Tišlerová 1b, Barča Kojdecká 1b
Střelkyně Olbramovic: Chrástová Martina 7b, Svobodová Věra 5b

TJ Sokol Svinov vs. Sokol Tymákov = 9:17 (3:9)

Samozřejmě jsme s holkami v pátek večer dlouho rozebírali předešlý zápas a zřejmě to k něčemu bylo. Čekal nás nejtěžší soupeř turnaje, ale my jsme chtěli šetřit síly na odpoledne. Naše dívky nastoupily s tím, že až soupeř vezme utkání pevně do svých rukou, pošleme na hřiště naši mladší obsadu a větší holky budeme šetřit. Naše „větší“ hráčky hrály bez nervů a naráz bylo utkání vyrovnané, až těsně před poločasem se Tymákov opravdu ujal vedení a byl v suchu. Po zápase holky řekly: „Sice to byl nejtěžší soupeř, ale hrálo se nám s nimi nejlíp.“ V tomto zápase holky ukázaly, že nic není ztraceno. Bohužel zranění Katky se zhoršovalo a do brány musela nastoupit obránkyně Pavla.
Naše střelkyně: Lucka Mužíková 3b, Kety Czerná 3, Hanka Hoangová 1b, Lejča Tišlerová 1b, Ellenka Kocichová 1b
Střelkyně Tymákova: Pavla Šmídlová 8b, Petra Kozáková 5b, Jana Hrčáková 2, Michaela Koutecká 1b, Alice Lišková 1b

TJ Sokol Svinov vs. Sokol Krčín = 8:13 (4:7)

Na tohoto soupeře si holky věřily, prozatím družstvo neprokázalo silnou převahu. Toto družstvo jsme drželi v šachu také dost dlouho. Bohužel se nám rozpadl útok, který nehrál kolektivně. Vše tahala Hanka, které nikdo herně nepomohl a na to jsme doplatili. Zato obrana včetně Katky hrála perfektně.
Naše střelkyně: Hanka Hoangová 6b, Lejča Tišlerová 2b
Střelkyně Krčína: Kotlářová Petra 11b, Kubištová Kristýna 2b

TJ Sokol Svinov vs. Baník Most NH = 4:9 (3:5)

I tady si holky věřily a pořád si mysleli na nějaké pěkné umístění. Bohužel nám zdravotně a herně odešla Lejča. Kety také nezářila jako v prvním zápase. Poločas 3:5 byl stále nadějný, holky vůbec nevěšely hlavy. Škoda jen že nám nevycházely rychlé útoky, pak jeden vyšel a bohužel při něm se zranila Hanča a během pár minut už odjížděla do nemocnice. I to bylo příčinou poslední prohry, ale nejen jejím zranění. Obrana opět odehrála výborně celý zápas.
Naše střelkyně: Hanka Hoangová 3b, Barča Kojdecká 1b
Střelkyně Mostu: Hlaváčková Kristýna 4b, Simanová Kristýna 4b, Kadlecová Martina 1b

Celkem hodnocení

Našim největším úspěchem byl postup na mistrovství. Tento turnaj jsme brali především jako zkušenost. 5. místo pro nás není vůbec zklamáním, velice nás potěšilo i vyhodnocení Katky jako nejlepší brankářky a také slovo ředitele, který řekl, že naše družstvo bylo letos nejmladší, ale bude postrachem pro příští rok, protože v něm hraje spoustu nadějných hráček. Tak doufejme, že se to splní. Zapracujeme na útoku a dalších maličkostech. A příští rok hurá na mistrovství, ale tentokrát bez všech těch zranění!!!